You are currently viewing 27 sierpnia – Spotkanie ze Sobą przy Grze Satori

Koniec sierpnia przynosi kres upragnionych wakacji, choć dla niektórych może to być dopiero początek urlopu. Są też osoby dla których wakacje nigdy się kończą, trwają cały rok. Ich serca wypełnia żar słońca, w oczach gości blask, a każdy dzień  jest witany z wdzięcznością i otwartością na to, co przyniesie.  To dlatego, że wyszły z krainy ofiar, odnalazły własną moc i mają świadomość, że Wszechświat im sprzyja, a wszystko co je spotyka dzieje się dla nich.

Jeśli pragniesz zakończyć wakacje z poczuciem, że masz wpływ na bieg zdarzeń i swój los oraz jesteś gotowa aby zajrzeć w głąb siebie i zobaczyć jakie schematy myślowe lub przekonania sprawiają, że czujesz się ofiarą, to zapraszam Cię do wspólnej pracy. Wakacyjna edycja Spotkania ze Sobą przy Grze Satori odbędzie się 27 sierpnia  o godzinie 10 w moim gabinecie. Będziesz miała szansę dostrzec swoje potrzeby, uwolnić się od tego co utrudnia Ci realizację marzeń i spełnienie oraz stworzyć nową opowieść o swoim życiu.

Więcej informacji na temat Gry Satori znajdziesz tutaj Gra Satori

Czas trwania warsztatu jest uzależniony od ilości uczestników i przebiegu gry, zajmie na pewno kilka godzin. Nie musisz się specjalnie przygotowywać, wystarczy otwartość i ciekawość. Temat pracy „wyłoni się sam”. Na miejscu będą czekały drobne przekąski i napoje, a przede wszystkim grono osób, które podobnie jak Ty pragnie wnieść do swojego życia nową jakość.

Aby zapisać się na warsztat wystarczy wysłać maila na adres kontakt@monikamilejska.pl oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł na numer konta, które wyślę Ci w odpowiedzi.

Czas zacząć życie jakie sobie wymarzyłaś! Nie zwlekaj, jest tylko 5 miejsc! 😊