Nazywam się Monika Milejska
i jestem coachem spełnionego życia

Z pasją i zaangażowaniem wspieram kobiety gotowe zamienić poczucie niezadowolenia z tego jak funkcjonują na nową jakość życia w zgodzie ze sobą.

Nazywam się Monika Milejska
i jestem coachem spełnionego życia

Z pasją i zaangażowaniem wspieram kobiety gotowe zamienić poczucie niezadowolenia z tego jak funkcjonują na nową jakość życia w zgodzie ze sobą.

Doskonale znam stan, gdy nie rozumiesz dlaczego spotykają Cię pewne trudności, zastanawiasz się, z jakiego powodu zachowujesz się nie tak, jak byś chciała i wciąż powtarzasz podobne sytuacje. Wydaje się, że wszystko masz, a jednak nie odczuwasz satysfakcji, czegoś Ci brak. Miałam rodzinę, dom, ciekawe podróże, pracę na wysokim stanowisku w międzynarodowej firmie, a jednak … coś było nie tak…

Był rok 2008 gdy zrozumiałam, że już najwyższa pora na zmianę tej sytuacji, ale nie bardzo wiedziałam na czym ma ona polegać i jak osiągnąć spełnienie. Poczucie niezadowolenia skłoniło mnie do poszukiwań – przyczyn mojego samopoczucia, rozwiązań i przede wszystkim prawdy o sobie. Przeszłam długą, nie zawsze łatwą drogę odkrywania siebie oraz pozbywania się tego, co nie jest moje i mi nie służy.

więcej o mnie

Na przestrzeni lat uczestniczyłam w różnych warsztatach i kursach poszerzających świadomość, dających nowe umiejętności, dzięki którym mogę pomagać kobietom w zmianie jakości ich życia na głębokim poziomie.

Od 2009 roku zgłębiam tajniki Numerologii, ucząc się jej od uznanych nauczycielek, pracując z klientami i rozwijając swoje własne metody. Dzięki tej wiedzy odkryłam cel i sens swojego życia, a także dar ukryty w pojawiających się wydarzeniach i trudnościach. Pomogłam też wielu osobom odczytać scenariusze ich życia by mogły świadomie tworzyć swoją rzeczywistość i wypełnić własną misję.

W styczniu 2019 roku ukończyłam Międzynarodowy Instytut Recall Healing, a moim nauczycielem i mistrzem był Gilbert Renaud, który przekazał mi praktyczną wiedzę o tym, jak ciało odzwierciedla emocje i trudne wydarzenia oraz co można zrobić aby uwolnić się od programów będących źródłem problemów zdrowotnych i życiowych. Od tego czasu pomagam moim klientkom dotrzeć do przyczyn ich niepowodzeń.

Kolejnym ważnym krokiem stały się studia podyplomowe „Coaching z elementami psychologii” na Uniwersytecie SWPS . Dzięki zdobytym umiejętnościom towarzyszę moim klientkom przy stawianiu kolejnych kroków po uwolnieniu się od programów, aby mogły zająć swoje miejsce i osiągnąć spełnienie.

Wisienką na torcie w moim rozwoju okazała się nauka obecności i świadomego życia u Eckharta Tolla. Ukończyłam kilka prowadzonych przez Mistrza programów, a praktyka pogłębiania obecności towarzyszy mi każdego dnia i ma wielki wpływ na jakość mojego życia i pracy.

To z pewnością nie jest koniec mojej nauki 😉

W trakcie tej drogi doświadczyłam głębokiej transformacji. Zajęłam swoje miejsce i krok po kroku realizuję wizję życia jaką oferuje mi Wszechświat. Kieruję się moimi wartościami, rozwijam i wykorzystuję talenty, dbam o spokój wewnętrzny i harmonię. Nie znaczy to, że stałam się ideałem i pokonałam wszystkie blokady oraz ograniczenia, ale jestem ich świadoma i uwalniam programy, myśli i emocje na kolejnych poziomach.

Z pasją realizuję moją misję, jaką jest dzielenie się swoją wiedzą i wspieranie kobiet, które też chcą żyć autentycznie w poczuciu spełnienia i sensu.

Aby móc to robić założyłam  Centrum Harmonii i Rozwoju Ananda, gdzie pracuję według autorskiego programu coachingowego SPEŁNIONA W ŻYCIU, pomagam odczytać SCENARIUSZE ŻYCIA, prowadzę sesje TOTALNEJ BIOLOGII oraz grupowe warsztaty, w tym GRĘ  SATORI.

Przekazuję to, czego sama doświadczyłam i co pomogło w mojej transformacji.

Planuję też wdrożyć kolejne projekty aby jeszcze lepiej móc wspierać kobiety na drodze do osiągnięcia spełnienia i stanu ananda. Słowo to pochodzi z sanskrytu i oznacza głęboką radość, błogostan niezależny od zewnętrznych okoliczności, na które mamy ograniczony wpływ. Dążę do tego stanu i zapraszam Cię do wejścia na tą drogę.

Dlaczego miałabyś mi zaufać?

Też tam byłam

Rozumiem jak się czujesz, znam doskonale poczucie niezadowolenia. Moje przeżycia i osobista transformacja sprawiają, że wiem jak dać Ci wsparcie na drodze do autentycznego życia i spełnienia. Wierzę, że każda z nas ma prawo i zasługuje na spełnione życie w zgodzie ze sobą i swoim powołaniem, a Wszechświat wspiera nas na tej drodze.

Wiedza i doświadczenie

Mam szeroką i nietuzinkową wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w pracy rozwojowej z kobietami. Korzystam ze sprawdzonych metod, które pomogły mi i moim klientkom zmienić jakość życia. Wszystkie narzędzia, z których korzystam sprawdziłam na własnej skórze i jestem świadoma ich mocy.

Głęboko i bezpiecznie

Pracujemy na poziomie emocji, umysłu, ciała, pola rodowego, wewnętrznego dziecka i planu Duszy docierając do źródła wyzwań, blokad i możliwości, abyś mogła wprowadzić trwałą zmianę. Prowadzę Cię głęboko i do sedna w sposób łagodny, w pełnej obecności i poczuciu bezpieczeństwa.

W życiu prywatnym jestem żoną, mamą dorosłej córki i szczęśliwą właścicielką psa, który zmienił życie całej naszej rodziny. Praktykuję jogę, podróżuję i chętnie spędzam czas na łonie natury.

Jestem wdzięczna za to co mam i otwarta na to, co przynosi mi Wszechświat.

Z każdym dniem czuję się bogatsza o wiedzę, możliwości i umiejętności. Oglądam świat i swoje życie z coraz innej perspektywy, zmieniającej się z upływem czasu oraz dzięki  wszystkim przeżyciom i spotkanym ludziom.

Mam nadzieję, że poznam też Ciebie 😊

Monika Milejska - Ananda Centrum Harmonii i Rozwoju Wrocław