You are currently viewing Spotkanie ze sobą przy Grze Satori

Już niedługo, 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych i związane z nią wizyty na grobach bliskich nam osób oraz spotkania rodzinne. Często w tym okresie rodzą się w naszych sercach różne rozterki i uczucia, a nawet prawdziwe burze.

Czasami odczuwamy bolesny brak jakiś osób i trudno nam żyć dalej szczęśliwie. Zdarza się, że łączą nas jakieś niezakończone sprawy, wypowiedziane lub niewypowiedziane słowa, które ciążą nam jak kamień i wędrujemy z nim przez życie.

Niekiedy pielęgnujemy przekonanie, że gdyby ta osoba była obok, wszystko wyglądałoby inaczej. Albo wręcz przeciwnie, mamy przeświadczenie, iż dobrze się stało, że odeszła bo była źródłem cierpienia. Zarówno jedno, jak i drugie może się przejawiać w słowach typu „przez ciebie” nie mogę czegoś robić albo muszę coś robić czy też być kimś innym niż chcę.

Tego typu odczucia bywają też związane z jakimś członkiem rodziny, którego wolelibyśmy nie spotykać, ale wiemy, że w tym czasie nie da się tego uniknąć. Czujemy, że przez matkę albo ojca nie żyjemy własnym życiem, ale spełniamy ich oczekiwania, bądź też ich nie realizujemy i czujemy odrzucenie. Ciąży nam relacja z bratem, któremu gorzej się wiedzie i ma do nas pretensje czy też z siostrą, która ma to, czego nam brakuje albo innym krewnym.

Być może wyczuwamy, że łączą nas z przodkami jakieś nie do końca zrozumiałe więzi, które wpływają na nasz los i przyciągają różne niepożądane okoliczności. Jesteśmy połączeni lojalnością rodową, którą nie zawsze sobie uświadamiamy. Zdarza się też, że brakuje nam przynależności do rodu, czujemy się inni, niechciani i przez to bardzo brak nam korzeni oraz stabilizacji i ugruntowania. Czy też wstydzimy się  swojej rodziny, odrzucamy, tym samym eliminując jakąś część siebie i zamykając się na pełnię szczęścia.

Pojawiają się też myśli o przemijaniu i nietrwałości. Czasami bywają przygnębiające, odbierają nam chęć do działania. Innym razem stanowią motywację do aktywności, do wykorzystania danego nam czasu i wzięcia odpowiedzialność za siebie i swoje życie.

Jeśli któreś z tych odczuć jest Ci bliskie, może nadszedł czas aby

  • zamknąć jakiś rozdział i zrobić miejsce na nowe doświadczenia,
  • pożegnać się z pewnymi osobami, miejscami czy ideami,
  • przyjąć wykluczonych, dać komuś należne miejsce, którego został pozbawiony,
  • wypowiedzieć jakieś słowa czy też wybaczyć sobie rany, które zadaliśmy innym,

by móc

  • odkryć swoją tożsamość i dać sobie pozwolenie na bycie sobą, zająć swoje miejsce,
  • zaakceptować swój ród i siebie,
  • wyjść z roli ofiary,
  • wnieść w swoje życie więcej radości i miłości,
  • poczuć lekkość i wolność,
  • stać się świadomym reżyserem swojego życia i żyć wymarzonym życiem.

Aby wesprzeć Cię w tej zmianie  serdecznie zapraszam  na Spotkania ze Sobą przy Grze Satori, które odbędzie się

22 października 2022 o godzinie 10.00

we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 74/301

zajmie kilka godzin, w zależności od ilości uczestników i przebiegu gry.

Inwestycja w swój rozwój: 300 zł

Więcej informacji o Grze Satori znajdziesz tutaj: https://www.monikamilejska.pl/warsztaty-rozwoju-osobistego/gra-satori/.

Aby się zapisać na Spotkanie ze Sobą naciśnij przycisk „weź udział w wydarzeniu” lub wyślij maila na adres kontakt@monikamilejska.pl . Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata  całej kwoty lub zaliczki w wysokości 100 zł. Nie zwlekaj z zapisem, liczba miejsc jest ograniczona do 5 osób!

Weź udział w Spotkaniu ze sobą przy Grze Satori i zacznij żyć, tak jak sobie wymarzyłaś!