You are currently viewing 23 lipca 2022 – Spotkanie ze Sobą przy Grze Satori

Wakacje już się rozpoczęły, a wraz z nimi sezon urlopowy. Niektórzy już wypoczywają, inni dopiero planują czas wolny. Urlop nie zawsze oznacza wyjazd, ale przede wszystkim zmianę trybu życia, odpoczynek od rutyny i codzienności, spowolnienie. To dobry moment na to, aby zajrzeć w głąb siebie i zastanowić się czy jest w Twoim życiu coś, co pragniesz zmienić, choćby tylko sposób postrzegania siebie i wydarzeń. To mały, ale bardzo istotny krok, wpływający na samopoczucie i odczuwanie radości. A może coś Ci doskwiera, dostrzegasz jakieś blokady lub przeszkody, ale trudno Ci je zdefiniować czy też podjąć działania prowadzące do poprawy. Być może właśnie doświadczasz trudności w relacjach z bliską osobą, niepowodzeń w pracy czy też masz inny problem, który chcesz rozwiązać.

Aby pomóc Ci w tym przygotowałam wakacyjną edycję Spotkania ze Sobą przy Grze Satori, które odbędzie się 23 lipca  o godzinie 10 w moim gabinecie. Będziesz miała okazję rozpoznać swoje potrzeby, uwolnić się od tego co utrudnia Ci realizację marzeń oraz zainicjować nową opowieść o swoim życiu.

Opis przebiegu gry znajdziesz tutaj Gra Satori

Czas trwania warsztatu jest uzależniony od ilości uczestników i przebiegu gry, zajmie na pewno kilka godzin. Nie musisz się specjalnie przygotowywać, wystarczy otwartość i ciekawość. Temat pracy „wyłoni się sam”. Na miejscu będą czekały drobne przekąski i napoje, a przede wszystkim grono osób, które podobnie jak Ty pragnie wnieść do swojego życia nową jakość.

Aby zapisać się na warsztat wystarczy wysłać maila na adres kontakt@monikamilejska.pl oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł na numer konta, który wyślę w odpowiedzi.

Czas zacząć życie jakie sobie wymarzyłaś! Nie zwlekaj, jest tylko 5 miejsc!