You are currently viewing 11 czerwca 2022 – Spotkanie ze Sobą przy Grze Satori

W maju i czerwcu będziemy obchodzić Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca, a więc jest to szczególny czas, aby przyjrzeć się sobie i więziom, które nas łączą z naszymi rodzicami i dziećmi, by te uroczystości nie były tylko okazją do złożenia standardowych życzeń i wręczenia prezentów.

Ta triada uroczystości rodzinnych zachęca do tego, aby uświadomić sobie jak funkcjonował nasz dom rodzinny, jakie wynieśliśmy z niego przekonania o sobie i świecie, na bazie których tworzymy naszą codzienność, wchodzimy w relacje i budujemy własne gniazdo rodzinne, a także odczuwamy swoją kobiecość i męskość.

Jakość naszych więzi z mamą i tatą czy też ich brak, sposób komunikacji pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny, poczucie osamotnienia, odrzucenia czy też rola, którą pełniliśmy wobec naszych opiekunów i rodzeństwa ma niemały wpływ na nasze dorosłe życie. Najczęściej jest on nieuświadomiony, ale rządzi naszymi zachowaniami, myślami i uczuciami. Często powielamy to, co było dla nas trudne i bolesne i nie wiemy jak wydostać się z tego błędnego koła.

Zapraszam Cię na Spotkanie ze Sobą przy Grze Satori, które pragnę zadedykować przede wszystkim pracy z naszym wewnętrznym dzieckiem i relacjami z bliskimi. Ten kameralny warsztat pomoże Ci zrozumieć kim jesteś i zyskać inne postrzeganie siebie, swoich rodziców, partnera i dzieci, a także przyniesie Ci możliwość zmiany jakości swojego życia.

Być może potrzebujesz:

 • dostrzec swoje wewnętrzne dziecko, pozwolić mu przemówić, dać mu wsparcie, akceptację i miłość,
 • wyjść z roli dziecka, stać się dorosłą osobą, wziąć pełną odpowiedzialność za siebie i swoje życie,
 • pojednać się ze swoją mamą lub tatą, przyjąć ich w swoim sercu,
 • poczuć miłość rodziców i ich akceptację dla siebie takiej, jaka jesteś,
 • odczuć więź i przynależność z bliskimi,
 • odnaleźć spełnienie w roli opiekuna, nie powtarzać zachowania własnych rodziców,
 • zmienić swoje relacje z dziećmi, poprawić komunikację i zyskać wzajemne zaufanie,
 • miłości i szacunku ze strony partnera,
 • wyjść z roli matki lub ojca wobec swoich rodziców lub innych osób,
 • wyjść z roli dziecka w relacji zawodowej lub partnerskiej,
 • uświadomić sobie programy rodowe, które lojalnie wypełniasz i zakończyć te, które Ci nie służą,

Jeśli czujesz, że któraś z tych potrzeb jest dla Ciebie ważna czy też masz jakiś inny problem, któremu chcesz się przyjrzeć aby go rozwiązać, serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału w Spotkaniu ze Sobą przy Grze Satori, które odbędzie 11 czerwca w moim gabinecie we Wrocławiu. Dokładny adres znajduje się w sekcji kontakt. Rozpoczynamy o godzinie 10, a kończymy gdy wszyscy uczestnicy ukończą swój proces, osiągając pole satori. Szacowany czas trwania warsztatu wynosi 5 godzin, ale może on trwać dłużej, więc upewnij się, że masz czas do wieczora.